Strona głównaKrynica-ZdrójForumAktualnościKamery onlineInformacjeImprezyGaleriaPomagamyKontakt
Activa - hotel w górach
reklama na portalu
reklama na portalu
reklama na portalu
reklama na portalu
sklep hydrauliczny - banerek
Noclegi w Krynicy
oscypki sklep
sklep internetowy Dobry Klimat
KNS24.pl - ogłoszenia powiatu nowosądeckiego
Kontakt w sprawie reklamy na krynica.net.pl pod nr. tel. 0-506-901-961.

SENSOBUS odkryje preferencje smakowe mieszkańców Krynicy Zdrój

PDF Drukuj Email
piątek, 14 września 2012 07:37

Sensobus w Krynicy

Jesienią tego roku Sensobus już piąty raz wyrusza w misję po Polsce, aby zbadać preferencje smakowe mieszkańców Małopolski. W dniach 16-17 września zaparkuje przy ulicy Czarny Potok 8A w Krynicy Zdrój oraz 18 września w Tuchowie przy ulicy Mickiewicza 48 (na parkingach sklepu Delikatesy Centrum).

Obsługa Sensobusa w godzinach 10:00 – 17:00 będzie zapraszać przechodniów do pojazdu, w którym mieszkańcy Krynicy Zdrój i Tuchowa wezmą udział w degustacji pieczywa. W tym dwupoziomowym pojeździe, który swoimi rozmiarami przekracza wielkość standardowego tira, przy sześciu stanowiskach komputerowych respondenci ocenią serwowane im przekąski. Sensobus to jedyne na świecie mobilne laboratorium sensoryczne wykorzystywane w branży piekarniczo-cukierniczej. – mówi Iwona Costa, Dyrektor ds. Marketingu firmy Puratos Polska, która nadzoruje przebieg akcji.

Od ponad 12 lat przemierza Europę (Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Niemcy, Grecja, Włochy, Litwa, Łotwa, Holandia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria) i Stany Zjednoczone, docierając do dziesiątek miast, aby badać lokalne preferencje smakowe ich mieszkańców w zakresie wyrobów piekarniczych, cukierniczych i czekoladowych.


Konstrukcja Sensobusa – wysuwane z dachu drugie piętro oraz nowoczesne wyposażenie sprawia, iż pojazd przyciąga setki gości dziennie. Do chwili obecnej przebadał ponad 100.330 konsumentów w Europie.


Wyniki badań przeprowadzonych przy użyciu Sensobusa zostaną przedstawione wybranym lokalnym cukiernikom i piekarzom. Posłużą im do stworzenia produktów odpowiadającym preferencjom smakowym mieszkańców Małopolski.


W celu uzyskania dalszych informacji, zapraszamy do kontaktu z Dominiką Nowakowską, mail: dnowakowska@puratos.com, tel.: 605 454 851.


Zespół Puratos
Rzetelny Partner w Innowacjach

 

Dodaj komentarz

UWAGA! Prosimy w komentarzach nie dodawać zapytań o rezerwację pokoi.
Właściciele obiektów nie monitoruj na bieżąco Państwa wpisów.


WAŻNE! Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę celem wyświetlenia i moderacji komentarza. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.


Kod antysapmowy
Odśwież

niezbędnik
niezbednik
Pocztówki
Pocztówka z Krynicy z Twoim zdjęciem.
kącik narciarza
kącik narciarza
Reklama
reklama na www.krynica.net.pl
kanał video Kanał video na YouTube
Ekologia
Ekologia
- Polityka prywatnościPliki cookiesReklamaRegulaminMateriały prasoweMapa stronyFirmyNoclegi w KrynicyTapety na telefonArchiwum artykułów -
© 2008 Portal miasta Krynica-Zdrój. Designed by E-Lime. Hosting HIMax .