Strona głównaKrynica-ZdrójForumAktualnościKamery onlineInformacjeImprezyGaleriaPomagamyKontakt
Activa - hotel w górach
reklama na portalu
reklama na portalu
reklama na portalu
reklama na portalu
sklep hydrauliczny - banerek
Noclegi w Krynicy
oscypki sklep
sklep internetowy Dobry Klimat
KNS24.pl - ogłoszenia powiatu nowosądeckiego
Kontakt w sprawie reklamy na krynica.net.pl pod nr. tel. 0-506-901-961.

Krynica Źródłem Kultury - ZIMA 2019

PDF Drukuj Email
Krynica Źródłem Kultury - zima 2019

Zapraszamy Państwa serdecznie na cykl niezwykłych wydarzeń kulturalnych (koncerty, występy kabaretów) w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju w dniach od 12 stycznia do 22 lutego 2019.


Krynica Źródłem Kultury to cykl koncertów oraz występów kabaretowych podczas których na scenie zobaczymy takie gwiazdy muzyczne i kabaretowe jak: Maciej Maleńczuk, Kult, Margaret, Lao Che, Paweł Domagała, Dżem, Happysad, IRA, Dawid Podsiadło, Krzysztof Cugowski, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, kabaret Hrabi, Ania Dąbrowska.


Wszystko rozpocznie się już 12 stycznia 2019 o godzinie 19:00 koncertem Macieja Maleńczuka a zakończy koncertem Ani Dąbrowskiej 22 lutego 2019 (godz. 19:00).

 

Sylwester 2018/2019 w Krynicy

PDF Drukuj Email
Sylwester 2018/2019 w Krynicy-Zdroju

Serdecznie zapraszamy na wspaniałą zabawę Sylwestrową do Krynicy.


W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Sylwester organizowany będzie zarówno na Deptaku, w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego, na Górze Parkowej oraz na stoku narciarskim Słotwiny Arena.


Na krynickim Deptaku impreza sylwestrowa z DJ-em rozpocznie się o godzinie 22:00.


 

Festiwal Piękna 2018 w Krynicy-Zdroju

PDF Drukuj Email
Wybory Miss Supranational 2018, Mister Supranational 2018 i Miss Polski 2018 w Krynicy-Zdroju

7, 8 i 9 grudnia 2018 podczas uroczystych Gali Miss Supranational 2018, Mister Supranational 2018 i Miss Polski 2018 poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę.


Konkursy pod hasłem Festiwal Piękna 2018 już po raz czwarty organizowane będą w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju


Transmisje telewizyjne z konkursów przeprowadzi ponownie telewizja Polsat (od godziny 20:00).


 

VI Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju

PDF Drukuj Email
VI Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju

W dniach 22-24 listopada 2018 zapraszamy do Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego na VI Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju.


Patronat Honorowy Konkursu: Marjan Kiepura (syn Marty Eggerth i Jana Kiepury) oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Konkurs rozpocznie się 22 listopada o godzinie 12:00 (I etap przesłuchań) a zakończy 24 listopada Koncertem Laureatów.

 

VII Hubertus Krynicki

PDF Drukuj Email
VII Hubertus Krynicki

W dniach 6-7 października 2018 zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz Gości przebywających w Krynicy na siódmą edycję HUBERTUSA KRYNICKIEGO.


VII Hubertus Krynicki rozpocznie się 6 października o godz. 8.00 na strzelnicy myśliwskiej LZD Krynica zawodami "Kryształowy Puchar Burmistrza Krynicy-Zdroju".

7 października o godz. 11:00 będzie miała miejsce uroczysta Mszą Święta z poświęceniem i nadaniem sztandaru Nowosądeckiego Okręgu PZŁ po której zapraszamy na Deptak gdzie odbędzie się Jarmark produktów lokalnych oraz koncerty (m.in. zespołu Ciupaga z Łącka.

 

9 TAURON Festiwal Biegowy

PDF Drukuj Email
9 Festiwal Biegowy w Krynicy

W dniach od 7 do 9 września 2018 na terenie Krynicy-Zdroju, Muszyny oraz okolicznych miejscowości już po raz dziewiąty odbędzie się jedna z największych imprez biegowych w Polsce - TAURON Festiwal Biegowy.


Łączna pula nagród 9 TAURON Festiwalu Biegowego to 650 000 zł! Nagrodą główną jest samochód osobowy Toyota Yaris ufundowana przez Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL.


 

XXVIII Forum Ekonomiczne w Krynicy

PDF Drukuj Email
XXVIII Forum Ekonomiczne w Krynicy

W dniach 4 – 6 września 2018 Krynica-Zdrój po raz kolejny gościć będzie wielu ważnych przedstawicieli świata polityki i biznesu. Na XXVIII Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju pojawią się m.in. premier Mateusz Morawiecki, premier Litwy oraz minister spraw zagranicznych Łotwy. Hasłem przewodnim tegorocznego Forum będzie "Europa wspólnych wartości czy Europa wspólnych interesów?".


Najważniejsze problemy gospodarcze, społeczne i polityczne będą poruszane podczas szeregu spotkań i paneli dyskusyjnych w Pijalni Głównej, Domu Forum, Nowym Domu Forum, Starym Domu Zdrojowym i Nowym Domu Zdrojowym.

 

52 Festiwal Kiepury w Krynicy

PDF Drukuj Email
52 Festiwal Kiepury w Krynicy-Zdrój

Zapraszamy serdecznie na 52 edycję Festiwalu im. Jana Kiepury. W dniach od 11 do 18 sierpnia 2017 w Krynicy-Zdroju odbędzie się ponad 30 imprez (koncertów, spektakli, gali operowych i operetkowych, spotkań oraz widowisk plenerowych). Na tegorocznym Festiwalu wystąpią artyści z takich krajów jak: Chiny, Meksyk, Białoruś, Ukraina, Rosja, Czechy, Austria czy Japonia.


Organizatorami Festiwalu są: Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju oraz Gmina Krynica-Zdrój.


 

Stare Dobre Małżeństwo - koncert

PDF Drukuj Email
Stare Dobre Małżeństwo - koncert w Krynicy-Zdroju

28 lipca 2018 zapraszamy serdecznie do Sali Koncertowej w Pijalni Głównej w Krynicy na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo.


Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 a zespół zaprezentuje utwory z najnowszej płyty Blizny czasu oraz ponadczasowe piosenki zespołu: Jak, Gloria, Czarny blues o czwartej nad ranem czy Bieszczadzkie anioły.


 

Hej Fest 2018

PDF Drukuj Email
Hej Fest 2018 w Krynicy-Zdroju

Polskie Koleje Linowe S.A. oraz Burmistrz Krynicy-Zdroju zapraszają do Krynicy na kolejną edycję Hej Fest.


14 lipca 2018 od godziny 17:00 w ramach festiwalu na krynickim Deptaku wystąpią Rico Sanchez & The Gypsies oraz Maryla Rodowicz.


 

Koncert pod Wieżą - 07 lipca 2018

PDF Drukuj Email
Koncert pod Wieżą w Krynicy-Zdroju

07 lipca 2018 zapraszamy serdecznie do ośrodka Słotwiny Arena (ul. Słotwińska 51A) na Koncert pod Wieżą.


W ramach tego niezwykłego projektu muzycznego zaprezentowane zostaną największe przeboje muzyki rozrywkowej z różnych stron świata. Na scenie wystąpią: Stanisław Sojka, Olga Bończyk, Rafał Bartmiński, Wiesław Prządka, Patrycja Kotlarska, Jacek Kotlarski, Orkiestra Kameralna Art Silesian Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha.


Bilety w cenie od 55 zł do nabycia na eBilet.pl lub w kasie Słotwiny Arena.


 

Powitanie Lata 2018

PDF Drukuj Email
Powitanie Lata 2018 w Krynicy-Zdroju

W dniach od 29 czerwca do 01 lipca 2018 Burmistrz Krynicy-Zdroju zaprasza na Powitanie Lata 2018 w Krynicy-Zdroju.


Podczas 3 dni koncertów i imprez towarzyszących na krynickim Deptaku wystąpią m.in. Ivan Komarenko, O.S.T.R., Renata Przemyk, Organek.


Powitanie Lata zostało sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego.


 
Więcej artykułów…
niezbędnik
niezbednik
Pocztówki
Pocztówka z Krynicy z Twoim zdjęciem.
kącik narciarza
kącik narciarza
Reklama
reklama na www.krynica.net.pl
kanał video Kanał video na YouTube
Ekologia
Ekologia
- Polityka prywatnościPliki cookiesReklamaRegulaminMateriały prasoweMapa stronyFirmyNoclegi w KrynicyTapety na telefonArchiwum artykułów -
© 2008 Portal miasta Krynica-Zdrój. Designed by E-Lime. Hosting HIMax .