Regulamin

Kto ma wpływ na zawartość portalu?

O zawartości portalu decyduje w pierwszej kolejności Administrator. Może on przydzielić różnym osobom dostęp do edytowania poszczególnych elementów portalu.

Jak zareklamować się w portalu?

Szczegóły dotyczące reklamy znajdują się na podstronie Reklama – link w stopce.

Baza noclegowa oraz baza firm – jak zaistnieć?

Informacje na ten temat znajdują się na podstronie Reklama – link w stopce.

Ogłoszenia

By dodać ogłoszenie należy zalogować się dokonując wcześniej rejestracji. Należy zwrócić uwagę, iż podczas dodawania ogłoszenia niektóre pola są wymagane, a niektóre opcjonalne. Proszę wybrać odpowiednią kategorię. Ogłoszenie jest automatycznie kasowane po ustalonym przez Administratora okresie (okres ten jest podany na podstronie REKLAMA – link w stopce). Możesz także wysłać treść ogłoszenia wraz z fotkami na naszego maila, my zrobimy to za Ciebie!

Za treść ogłoszeń portal www.krynica.net.pl nie ponosi odpowiedzialności. Ogłoszenie jest publikowane bez konieczności akceptacji przez Administratora. Niemniej zastrzegamy sobie prawo usuwania ogłoszeń, jeżeli uznamy iż naruszają one prawo lub inne określone przez nas zasady.

Istnieje też możliwość wstawienia ogłoszeń wyróżnionych na kilka sposobów. Szczegóły dostępne pod linkiem Reklama w stopce.

Zasada działania portalu nie jest dla Ciebie jasna?

Powiedz nam, co sprawia Ci trudności lub czego nie rozumiesz. Postaramy się to wyjaśnić lub poprawić.