Tanie wypoczywanie

Jodłowy Dwór

Jeżeli chcą Państwo spędzić wolne chwile w przepięknej Krynicy Górskiej zapraszamy do skorzystania z tanich noclegów w Jodłowym Dworze.

Doskonała lokalizacja naszego obiektu – blisko centrum a zarazem w cichym i spokojnym miejscu – to gwarancja udanego pobytu.

Widok jodeł z okien cieszy oko a zarazem pomaga wspaniale się zrelaksować. Zapach olejków eterycznych dostarcza niezapomnianych wrażeń. Jeżeli pragniesz zaznać ciszy i spokoju, a zarazem być blisko natury, wybierz nasz ośrodek.

Kwatera Anulka

Kwatera Anulka to przestronne 60 m mieszkanie znajdujące się w wolno stojącym budynku przy ul. Stara Droga w Krynicy Zdrój.

Apartament posiada 3 pokoje, kuchnie i łazienkę i jest nowy.

Zapewniamy ciszę i spokój oraz możliwość grillowania przy budynku.

Apartamenty Goplana

Apartamenty Goplana

Jeżeli pragną Państwo wygodnie spędzić czas w Krynicy Górskiej zapraszamy do skorzystania z naszych apartamentów. Usytuowanie apartamentów blisko Deptaku zapewnia dostęp do najciekawszych obiektów w Krynicy.

Nasze biuro “Jaworzyna” dysponuje 3 nowymi apartamencikami w Willi “Goplana” na ulicy Pułaskiego

Każdy pokój posiada : łazienkę, kuchnię ,lodówkę, tv. Zapraszamy – u nas na pewno odpoczniesz i zregenerujesz siły.

Willa Angela

Willa Angela

Willa Angela usytuowana jest w samym centrum Krynicy-Zdroju – przy ulicy Kościuszki (nad pocztą).

Usytuowanie willi pozwala na dotarcie do deptaku w ciągu 5 min. pieszo. W okolicach obiektu znajduje się również Krynicka baza zabiegowa oraz Pijalnia Wód Mineralnych.

Mieszkając u nas można wykupić wizytę lekarską w Starych Łazienkach mineralnych i korzystać z odpłatnego leczenia uzdrowiskowego i kuracji pitnej.