cyrk arlekin w krynicy

Cyrk ARLEKIN w Krynicy

Reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi mieszkańcom Krynicy nowy atrakcyjny program sezonu 2011.

Krynica-Zdrój, Stadion Mosir
07.06. / wtorek / godz. 18:00

cyrk arlekin w krynicy

Najlepsi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży. Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej Waldek i Paweł, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademonstrują jedyny w Polsce pokaz akrobatyczny na batucie.

W nowych, również jedynych w Polsce efektownych pokazach na „kołach śmierci” po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin zaprezentuje się duet „Turk„. Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira,zabawna groteską akrobatyczna, ekwilibrystyka na wałkach oraz tajemnicze …. lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie clown Picaro. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku. Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.

W 1998 r. Dyrektorzy Cyrku Krzysztof Mazur i Julian Madej postanowili kontynuować trudny lecz piękny i pełen romantyzmu zawód artysty cyrkowego stając się właścicielami Cyrku Arlekin.Obydwaj Dyrektorzy są absolwentami Szkoły Cyrkowej w Julinku.

W swej karierze artysty cyrkowego Krzysztof Mazur występował na arenach polskich jak również międzynarodowych w sześcioosobowym zespole akrobatycznym „Terno” wykonując ewolucje na trampolinie. Julian Madej prezentował niebezpieczny lecz ekscytujący program na ruchomym trapezie (tzw palot) pod kopułą namiotu cyrkowego w charakterze łowitora. Dwaj zapaleńcy odeszli od występów na arenie i kończąc swoje kariery artystyczne stali się właścicielami Cyrku Arlekin urzeczywistniając swoje marzenia.

Cyrk Arlekin pod ich kierownictwem jest jedną z popularniejszych imprez w Polsce, podczas której na arenie cyrkowej artyści starają się porwać widza do wspólnej zabawy. Czołowi artyści cyrkowi areny Polskiej i zagranicznej z Frankfurtu, Mińska i Kijowa prezentujący swój talent sprawiają, że turnee Cyrku Arlekin po Polsce, jaki poza granicami naszego kraju cieszy się dużym powodzeniem. Od 2004 r. Cyrk Arlekin działa pod nazwą Agencja Rozrywkowa Mazur & Madej.

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments