Festiwal biegowy Forum Ekonomicznego

Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego

Festiwal biegowy Forum Ekonomicznego

We wrześniu w Krynicy Zdrój odbędzie się największy festiwal biegowy w Polsce. W dniach 9-11 września 2011 do Krynicy zjadą tysiące osób aby uczestniczyć w II Festiwalu Biegowym Forum Ekonomicznego.

Na najlepszych biegaczy czekają nagrody o łącznej wartości ponad 350 tysięcy złotych (w tym również samochód). Informację o Festiwalu można już od kilku dni znaleźć na okładkach biletów PKP Intercity, partnera tej wielkiej imprezy.

Organizatorzy szacują, że liczba zgłoszeń przekroczy 3000. Głównym punktem Festiwalu Biegowego będzie rozgrywany w niedzielę “Koral Maraton”. Swój udział potwierdziło już wiele znanych osób, wśród których jest między innymi generał Roman Polko. Nagrodą Główną “Koral Maratonu” jest samochód osobowy Fiat 500. Dla najwytrwalszych zawodników zorganizowany będzie „Bieg 7 dolin” – ultramaraton o długości 100 km.

Jedną z wielu imprez towarzyszących Festiwalowi Biegowemu będzie koncert Golec uOrkiestra.

PROGRAM II FESTIWALU BIEGOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO

Piątek – 9 września:
16.00 Rozpoczęcie rejestracji

Sobota – 10 września:
3.00 Bieg 7 dolin – ultramaraton – 100 km
Zamknięcie mety godz. 22.00 (limit czasu 19 h)
9.00 – 20.00 Targi Sprzętu Sportowego Sport & Fun
10.00 Bieg na Jaworzynę
12.00 Życiowa Dziesiątka TAURONA – Bieg Krynica-Zdrój- Muszyna – 10 km
Zamknięcie mety godz. 15.00 (limit czasu 1,5 h)
W ramach biegu odbędą się także:
Mistrzostwa Polski Masters na dystansie 10 km
Bieg Akademicki (pod patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Karola Musioła)
Bieg Pracowników ZUS
Finał Ligi Festiwalu Biegów
19.00 Pasta Party dla maratończyków
20.00 Ceremonia wręczenia nagród – scena na Deptaku w Krynicy-Zdrój
21.00 Koncert Golec uOrkiestra

Niedziela – 11 września:
9.00 Koral Maraton – 42,195 km Krynica-Zdrój
Zamkniecie mety godz. 15.00 (limit czasu 6 h)
9.05 Biegi Deptaka Krynickiego dla dzieci
9.00 – 17.00 Targi Sprzętu Sportowego Sport & Fun
10.40 Giełdowa Mila
11.00 Bieg Deptaka Krynickiego dla kobiet
15.00 Bieg Kibica – deptak w Krynicy-Zdrój
16.00 Ceremonia wręczenia nagród – scena na Deptaku w Krynicy-Zdrój

Więcej informacji o Festiwalu na stronie www.festiwalbiegowy.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o