Galowy Koncert Noworoczny – w wiedeńskim stylu – Krynica-Zdrój 2011

1 stycznia 2011 roku o godz. 19.00 w Pijalni Głównej odbędzie się Galowy Koncert Noworoczny – w wiedeńskim stylu.

Koncert noworoczny będzie organizowany po raz pierwszy w tym roku. Podczas koncertu zagrają połączone orkiestry na czele z Orkiestrą Zdrojową oraz Myślenicka Orkiestra Kameralna. Będzie to niepowtarzalna i wyjątkowa zimowa muzyczna propozycja dla wielu melomanów odwiedzających Krynicę. Pomysł nawiązuje i będzie parafrazą koncertów organizowanych przez Filharmoników Wiedeńskich.

Gala podobnie jak w Wiedniu będzie nawiązywała głównie do wielkiej twórczości kompozytorów z rodziny Straussów (Johannom Straussom ojcu i synowi, oraz Józefowi i Eduardowi), ale usłyszymy także utwory innych wielkich twórców.

Koncert wzbogacany będzie występami najwybitniejszych solistów: Aleksandra Kubas – sopran, Piotra Rafałko- tenor, Aleksandra Ładysza – bas, zespołu baletowego oraz dowcipnym i żartobliwym tekstami, z udziałem publiczności inspirowanej przez prowadzących Iwonę Kubicz i Aleksandra Ładysza i dyrygenta Mieczysława Smydę.

Miejsca na Koncert Noworoczny rezerwowane będą w tym roku już od 2 listopada a na lata następne podobnie jak w Wiedniu na rok naprzód.

Bilety będą rezerwowane elektroniczną oraz sprzedawane w Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju, ul. Piłsudskiego 19, tel. (018) 471-07-50, fax. (018) 471-07-55 e-mail: ckkrynica@poczta.onet.pl oraz tel. kom. +48 507 569 439 e-mail: office@polcanart.com.

Ceny biletów: 100, 80, 60 zł
Po koncercie serwowany będzie szampan i tradycyjny sernik wiedeński.
Mile widziane stroje wieczorowe.

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments