Karta Rabatowa Festiwalu Biegowego

Karta Rabatowa Festiwalu Biegowego

Karta Rabatowa Festiwalu Biegowego4-gwiazdkowy hotel w centrum miasta lub przytulny pensjonat na uboczu. Karczma z oryginalną łemkowską kuchnią, pizzeria z prawdziwego zdarzenia albo urokliwa pijalnia czekolady na krynickim deptaku. A dla sportowych zapaleńców: siłownia, basen i park linowy.

To tylko niektóre miejsca, które przystąpiły do Programu „Karty Rabatowej Festiwalu Biegowego”, programu, który mimo że wystartował dopiero w tym roku, ma już 50 Partnerów, a grono to wciąż się poszerza (aktualną listę Partnerów można znaleźć na stronie: http://www.festiwalbiegowy.pl/ w zakładce Partnerzy Karty). Projekt skierowany jest do wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek z daleka od zgiełku wielkich miast, a jego celem jest stworzenie osobom odwiedzającym Sądecczyznę możliwości zakupu towarów i usług po promocyjnych cenach.

Z Kartą Rabatową w portfelu urlop w Krynicy Zdrój i okolicach będzie pełen atrakcji i… o minimum 10% tańszy.

Co ważne: Karta jest bezpłatna, można z niej korzystać przez cały rok, zarówno w trakcie jak i poza sezonem, a aby ją otrzymać wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Festiwalu Biegowego.

Jeżeli więc chcecie spędzić w Krynicy niezapomniane chwile, wyciszyć się i wzmocnić ciało, nie rujnując swojego konta, już teraz zamówcie bezpłatną Kartę Rabatową Festiwalu Biegowego!

Do zobaczenia na Facebook-u i na Festiwalu Biegowym w Krynicy!

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments