Lato w Wierchomli

Potrzebujesz luksusowego wypoczynku? Kochasz góry i kontakt z naturą? Idealną propozycją na spędzenie urlopu dla Ciebie i Twojej rodziny są wczasy w Wierchomli – uroczej miejscowości w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno młodzież, rodziny z dziećmi, jak osoby starsze. Kompleks „Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla” przygotował rozmaite formy wypoczynku w atrakcyjnych cenach.

wierchomla hotel

Dla młodzieży: zajęcia aktiv+, wspinaczka skalna, park linowy ze ścianką wspinaczkową, dyskoteki, gra w paitball, quady, boisko, korty tenisowe, łucznictwo, jazda konna, wieczory w ogródku piwnym i przy grillowiskach, rowerowe trasy zjazdowe i basen.
Dla rodzin z dziećmi: salony SPA, kryty basen, bilard, aktywny wypoczynek, różnorodne szlaki turystyczne, wyciąg krzesełkowy, plac zabaw dla dzieci, grillowiska, wyprawy do bacy, wycieczki, spływy Popradem, wypożyczalnia rowerów.
Dla osób starszych lub pragnących spokojnego odpoczynku: kąpiele w jacuzzi, aquaaerobic, nordic walking, masaże relaksacyjne i lecznicze, wędrówki pięknymi trasami grzbietem gór, wędkarstwo, kontakt z piękną przyrodą Wierchomli.

hotel wierchomla widok

Wszystkich zachęcamy do odwiedzenia salonów SPA w hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort. Ponad czterdzieści rodzajów zabiegów na twarz i ciało, kilkanaście rodzajów kąpieli, ponad dwadzieścia rodzajów masaży i kosmetyka uzupełnaiająca stanowią bardzo atrakcyjną i szeroką ofertę. Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt kosmetyczny, a do zabiegów używane są wyłącznie kosmetyki renomowanych marek (Thalion, Dibi, Isabelle Lancray Paris). W salonach znajdują się m.in. takie urządzenia jak kapsuła kosmetyczna do zabiegów na ciało, urządzenie Lightly, przyrząd do peeelingu kawitacyjnego i ultradźwięków, urządzenie do mikrodermabrazji, solarium – łóżko, wanna z hydromasażem, katedra biczów szkockich, hydro jet – łóżko do masażu relaksacyjnego i inne.

wierchomla SPA

Na bieżąco salon uzupełnia swoją ofertę i dostosowuje ją do potrzeb zmieniających się wymagań Klientów. Dużą popularnością cieszą się zabiegi na twarz, mikrodermabrazja oraz masaże: San Shui, Ayurveda, masaż gorącymi kamieniami. Nowością jest kąpiel piwna, zabieg na ciało „Poranna rosa” oraz zabieg na twarz „Age Repair”.

Zachęcamy Państwa do organizacji konferencji, spotkań i szkoleń w tej malowniczej miejscowości – hotel dysponuje 200 miejscami noclegowymi i konferencyjnymi.

hotel wierchomla nocą

Dzieci i młodzież mogą skorzystać z oferty obozów przygodowych organizowanych już od kilku lat w Wierchomli – w programie m.in. wycieczki, wspinaczka skałkowa, zajęcia linowe i wiele innych atrakcji.

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w ośrodku Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla:
kontakt@wierchomla.com.pl
tel. 018 414 33 33
www.wierchomla.com.pl
0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments