Psie zaprzęgi w Krynicy

Spotkanie z psim zaprzęgiem to jedna z najrzadziej spotykanych, oraz pewnie najbardziej egzotyczna, forma aktywnego wypoczynku jaką można znaleźć w ofercie polskich kurortów. Zarówno zetknięcie z bardzo przyjaznymi czworonogami jak i sama przejażdżka zostawia w pamięci niezatarte przez całe życie wspomnienie niezwykłej przygody…

Zapraszam Państwa na spotkanie z naszymi zaprzęgami gdzie zostaniecie wprowadzeni w świat psów, i musherów. Poznacie sprzęt i dowiecie się jak prowadzić zaprzęg i jak on funkcjonuje, jak go układać i jak nim jeździć. Dowiecie się czegoś nowego o psach i być może o sobie…

Nasze psy uwielbiają ludzi i świetnie czują się w ich towarzystwie. Dlatego właśnie możemy zaproponować, oprócz standardowych przejażdżek, Rodzinne spotkania z psami, na których poznacie Państwo bliżej nasze zwierzęta, sprzęt i historię tego sportu. A nawet samodzielnie spróbujecie poprowadzić zaprzęg!

Przejażdżka to również niezwykła przygoda. Daje ona możliwość poznania specyfiki pracy psów i musherów, poczucia zewu przyrody dalekiej północy czy zbliżenia się do klimatu Alaski z okresu gorączki złota. A wszystko wśród pięknych leśnych ścieżek i polan.

Dla grup zorganizowanych mamy także przygotowany program. Płonące ognisko oraz bezpośredni kontakt z psami, a także samodzielna przejażdżka czy jazda z musherem, z pewnością na długo zapadną w pamięć.

Także w okresie kiedy nie ma śniegu jest możliwość jazdy zaprzęgiem. Posiadamy specjalnie do tego celu przystosowane wózki.

Mamy długoletnie doświadczenie w pracy z psami. Zajmujemy się również sportem z wynikami. Istnieje możliwość przejechania się zaprzęgiem który zdobył wielokrotnie mistrzostwo Polski oraz wicemistrzostwo Europy. Nasze psy to: Psy Grenlandzkie, Syberian Husky, Alaskan Malamut, Alaskan Husky oraz psy wyhodowane specjalnie do sportu ESP I Greystery.

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
12 lat temu

A coś więcej na temat ceny takiej przyjemności można się dowiedzieć?

Ula
Ula
12 lat temu

Witam! Prosze o cene i czas przejażdżki zaprzegiem.Pozdrawiam