Snowboard Festival 2010

Zima w pełni, sezon snowboardowy rozpoczął się na całego. Emocji sportowych na pewno nie zabraknie. W lutym odbywać się będą zimowe Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010. Zanim to jednak nastąpi kibice snowboardowych zmagań będą mogli przyjechać do Krynicy-Zdroju na Snowboard Festival 2010.

Wielkie święto snowboardowe rozpoczną zmagania uczestników Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, które potrwają do 3 lutego 2010. Zawodnicy wystartują w trzech widowiskowych konkurencjach – PGS, SBX oraz HP, które rozgrywane będą w znanych zimowych ośrodkach: Kolej Gondolowa „Jaworzyna Krynicka”, „Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla”, Ośrodek Narciarski „Słotwiny” Ryszard Tabaszewski, Snowpark KKS Krynica.

4 lutego rozpocznie się międzynarodowa impreza – Puchar Karpat w Snowboardzie. Na obiektach w Krynicy- Zdroju będziemy podziwiać zmagania czołowych polskich zawodników oraz gości z Czech, Słowacji, Ukrainy, Węgier i innych krajów. W czwartek zapraszamy na dwie olimpijskie konkurencje PGS i HP. W piątek na PSL i BA. W sobotę na emocje związane ze Snowboardcross’em.

Krynicki Deptak zostanie „opanowany” przez zwolenników jibbingu i dobrej „muzy”, której towarzyszyć będą konkursy dla publiczności. Krynica na jeden tydzień stanie się najgłośniejszym miejscem nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju.

Na niezapomniane emocje zapraszamy do Krynicy-Zdroju – Stolicy polskiego snowboardu!!!

Snowboard Festival 2010

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments