snowboard

Snowboard


Masz nowy sprzęt?

Kilka rad jak przygotować sprzęt do wyjazdu! Podstawowa sprawa – snowboard powinno się przesmarować, tak żeby dobrze jechał, najlepiej na gorąco w fachowym serwisie, oni go przesmarują na gorąco, tak że pory się pozatykają i ta „decha” będzie szła, jeżeli jest to stary sprzęt to powinno się go jeszcze dodatkowo naostrzyć. snowboardWiadomo – tępy sprzęt nie trzyma na krawędziach, tak więc naprawdę warto.

Jeździsz na desce już kilku sezonów?

Wiele już wiesz o snowboardzie, o tym, co sprawia Ci największą przyjemność na desce. Twoja deska przeżyła już wiele, wydaje się być czasem za krótka, za miękka, mało stabilna… Deska zaczyna cię ograniczać, twoje umiejętności są większe, wydaje Ci się, że jest mało wystarczalna. Niestety musisz ją zmienić na deskę twardszą i stabilniejszą, odradzam kupowania deski używanej, snowboard(deska jak amortyzator samochodu pracuje na stoku i się wyrabia, „wypracowywuje”) tak że polecam nową, z gwarancją. Musimy mieć świadomość, że płacimy za wnętrze deski, a nie za jej design zewnętrzny. Jak już kupujemy, to tylko deskę katalogową, taką do której producent się przyznaje i umieszcza ją w swoim katalogu oraz na oficjalnej stronie. Nie sugerujmy się do końca innymi witrynami i portalami, one często nie do końca mówią prawdę.

Jak kupować deskę? (POCZĄTKUJĄCY)

Ogromna różnorodność desek snowboardowych sprawia, że wybór tej najbardziej odpowiedniej do nauki może sprawić problem. Jeżeli więc przymierzasz się do zakupów dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę i jak poszczególne cechy deski wpływają na jej późniejszą eksploatację. snowboardPolecam oczywiście deskę z drewnem w środku. Taka deska jest całkiem przyjemna do nauki, a nie wypracowuje się w takim stopniu jak deski zdecydowanie bardziej miękkie, ale z pianą w środku. Jak wyżej pisałem płacimy za wnętrze deski, a nie za jej design.

Autor: Dariusz Guziak mida eXtreme

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak dobrać długość nart.

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments