Sylwester na Jaworzynie Krynickiej

Na Jaworzynie Krynickiej już po raz kolejny odbędzie się narciarski Sylwester pod gwiazdami. Muzyka z DJ-em oraz wspaniały pokaz sztucznych ogni to tylko niektóre z atrakcji. Dla narciarzy po godzinie 18:00 czynna będzie Kolej Gondolowa z trasą I (2600 m). Po północy kolej gondolowa będzie zwozić tylko turystów lub narciarzy w dół. Od północy nie będą możliwe wjazdy koleją na szczyt Jaworzyny.

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
13 lat temu

SZanowny Panie Jarosławie !
Dzisiaj dnia 26 stycznie widnieje na stronie ten artykuł. Jak Pan sądzi jaki komentarz odnośnie krynickiej strony w necie – przekażą sobie osoby czytające aktualności z Krynicy ?

admin-kryn
13 lat temu

Witam serdecznie!

Artykuły a aktualności nie są kasowane po utraceniu daty ważności. Wszystkie są zachowywane w celu łatwego dostępu do archiwum wydarzeń.

Pozdrawiam.

Zbyszek
Zbyszek
13 lat temu

Rozumiem , dzięki za wyjaśnienie ! Przy okazji mam pytanie – po ostatniej przerwie w działaniu portalu nie mogę się obecie zalogować a nawet ponownie zarejestrować ? Co należy uczynic w tej sytuacji ?

admin-kryn
13 lat temu

W związku z licznymi atakami a w konsekwencji awarią systemu zmuszeni byliśmy przywrócić wersję sprzed kilku miesięcy, przez co niektóre konta mogły zostać usunięte. Ponadto musiałem zabezpieczyć zakładanie nowych kont przed botami, które także się nasiliły. Obecne rozwiązanie powinno załatwić sprawę i czynności o których Pan pisze są już możliwe.