XXVIII Forum Ekonomiczne w Krynicy

XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy

W dniach 5 – 7 września 2017 Krynica-Zdrój po raz kolejny gościć będzie wielu ważnych przedstawicieli świata polityki, biznesu i ekonomii. Na XXVII Forum Ekonomicznym pojawią się m.in. premier Beata Szydło, prezydent Gruzji Giorgi Margwelaszwili, prezydent Czarnogóry Filip Vujanović i prezydent Macedonii Ǵorge Iwanow. Hasłem przewodnim tegorocznego Forum będzie „Projekt Europa – jaki przepis na następne dekady„.

Forum Ekonomiczne rozpocznie obrady 5 września o godz. 13:30.

Podobnie jak w latach ubiegłych premierzy, przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi europejskich firm i ekonomiści będą dyskutować o najważniejszych problemach gospodarczych, społecznych i politycznych Europy.

Podczas tegorocznego Forum odbędzie się sześć sesji plenarnych oraz ponad 180 paneli dyskusyjnych, wykładów, warsztatów i debat. W tym roku w Forum uczestniczyć będzie ponad 3 tys. gości – prezydentów, szefów rządów, ministrów, parlamentarzystów, biznesmenów, działaczy kultury i przedstawicieli mediów z ponad 60 krajów Europy, Azji i USA.

Planowany przebieg XXVII Forum, Ekonomicznego:
Dzień 1:
– Inauguracyjna sesja plenarna
– Debaty panelowe
– Bloki programowe
– Gala nagród Forum Ekonomicznego

Dzień 2:
– Sesja plenarna z udziałem wszystkich gości Forum Ekonomicznego
– Debaty panelowe
– Bloki programowe

Dzień 3:
– Sesja plenarna z udziałem wszystkich gości Forum Ekonomicznego
– Debaty panelowe
– Bloki programowe
– Zakończenie Forum

Dokładny program tego wydarzenia znaleźć można na oficjalnej stronie Forum: www.forum-ekonomiczne.pl/xxvii-forum-ekonomiczne-2017-opis/

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments