Plus

Z Plusem na narty do Krynicy!

Plus

To kolejna zima, w trakcie której Plus przygotował dla amatorów białego szaleństwa specjalne zniżki na karnety narciarskie, jak również zadbał o ich bezpieczeństwo. Do końca marca klienci sieci przebywający w Krynicy Zdroju mogą skorzystać z karnetów tańszych o 23%. W stacji narciarskiej na Jaworzynie Krynickiej rozdawane są również specjalne Karty ICE informujące kogo należy powiadomić w razie wypadku.

By skorzystać ze zniżki należy wysłać na numer 80003 SMSa o treści JAW. W odpowiedzi otrzymamy SMSa zwrotnego, którego należy okazać w kasie stacji narciarskiej na Jaworzynie Krynickiej. Upoważnia on do 23% zniżki na karnet dzienny lub czterogodzinny. SMS jest ważny przez 15 minut od momentu jego nadejścia.

Do karnetów zakupionych ze zniżką będą rozdawane specjalne Karty ICE (In Case of Emergency, w nagłym wypadku) informujące kogo należy powiadomić w razie o wypadku.

Na karcie wielkości wizytówki należy wpisać imię, nazwisko oraz numer telefonu osoby, którą służby ratunkowe będą mogły poinformować o zdarzeniu, jak również uzyskać od niej ważne informacje, np. o przyjmowanych lekach czy chorobach poszkodowanego. Kartę ICE należy nosić cały czas przy sobie.

Zniżki na karnety i rozdawanie Kart ICE to kolejne działania służące promocji aktywnego, a zarazem bezpiecznego wypoczynku na narciarskich stokach. Plus od ponad dziesięciu lat wspiera służby ratownicze GOPR i TOPR. Najważniejszym elementem współpracy jest Zintegrowany System Ratownictwa obsługujący numer ratunkowy w górach 601 100 300. W całym paśmie polskich gór uruchomiony został także System Informacji Wizualnej dla Turystów, dzięki któremu na specjalnych monitorach turyści otrzymują aktualne informacje pogodowe i komunikaty służb ratowniczych.

Katarzyna Meller
Rzecznik prasowy sieci Plus

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
narciarz A.
narciarz A.
12 lat temu

czyli taniej o vat? 🙂

janegab
janegab
12 lat temu

: A KOSZT SMS..?ha..ha..

Iza
Iza
12 lat temu

Super ceny za karnety są tak wysokie że to naprawdę super zniżka zwłaszcza jak ktoś spędza na stoku dłużej niż jeden dzień

janegab
janegab
12 lat temu

KRYNICA-NIE ZACHWYCA-DROŻYZNA WSZĘDZIE…nieprzyjazna dla narciarzy. Poleczam Czarna góre/ k. Kodzka. Parking -wc-graris! Zniżki dla seniorow.