Plus

Z Plusem na narty do Krynicy!

Plus

To kolejna zima, w trakcie której Plus przygotował dla amatorów białego szaleństwa specjalne zniżki na karnety narciarskie, jak również zadbał o ich bezpieczeństwo. Do końca marca klienci sieci przebywający w Krynicy Zdroju mogą skorzystać z karnetów tańszych o 23%. W stacji narciarskiej na Jaworzynie Krynickiej rozdawane są również specjalne Karty ICE informujące kogo należy powiadomić w razie wypadku.

By skorzystać ze zniżki należy wysłać na numer 80003 SMSa o treści JAW. W odpowiedzi otrzymamy SMSa zwrotnego, którego należy okazać w kasie stacji narciarskiej na Jaworzynie Krynickiej. Upoważnia on do 23% zniżki na karnet dzienny lub czterogodzinny. SMS jest ważny przez 15 minut od momentu jego nadejścia.

Do karnetów zakupionych ze zniżką będą rozdawane specjalne Karty ICE (In Case of Emergency, w nagłym wypadku) informujące kogo należy powiadomić w razie o wypadku.

Na karcie wielkości wizytówki należy wpisać imię, nazwisko oraz numer telefonu osoby, którą służby ratunkowe będą mogły poinformować o zdarzeniu, jak również uzyskać od niej ważne informacje, np. o przyjmowanych lekach czy chorobach poszkodowanego. Kartę ICE należy nosić cały czas przy sobie.

Zniżki na karnety i rozdawanie Kart ICE to kolejne działania służące promocji aktywnego, a zarazem bezpiecznego wypoczynku na narciarskich stokach. Plus od ponad dziesięciu lat wspiera służby ratownicze GOPR i TOPR. Najważniejszym elementem współpracy jest Zintegrowany System Ratownictwa obsługujący numer ratunkowy w górach 601 100 300. W całym paśmie polskich gór uruchomiony został także System Informacji Wizualnej dla Turystów, dzięki któremu na specjalnych monitorach turyści otrzymują aktualne informacje pogodowe i komunikaty służb ratowniczych.

Katarzyna Meller
Rzecznik prasowy sieci Plus

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
narciarz A.
narciarz A.
10 lat temu

czyli taniej o vat? 🙂

janegab
janegab
9 lat temu

: A KOSZT SMS..?ha..ha..

Iza
Iza
9 lat temu

Super ceny za karnety są tak wysokie że to naprawdę super zniżka zwłaszcza jak ktoś spędza na stoku dłużej niż jeden dzień

janegab
janegab
9 lat temu

KRYNICA-NIE ZACHWYCA-DROŻYZNA WSZĘDZIE…nieprzyjazna dla narciarzy. Poleczam Czarna góre/ k. Kodzka. Parking -wc-graris! Zniżki dla seniorow.