ZOSTAŃ TWARZĄ KAMPANII REKLAMOWEJ – CYFRA+ ZAPRASZA NA CASTING

Wielkie emocje i najlepsze technologie czekają na wszystkich, którzy 1 sierpnia odwiedzą namiot CYFRY+ w Krynicy-Zdroju. Casting na rolę w ogólnopolskiej reklamie telewizyjnej CYFRY+, interaktywne show oraz nauka „robot dance” to przykłady atrakcji, które przygotowano na potrzeby letniego tour „technologia + emocje” CYFRY+, organizowanego w ramach imprez „Lato przebojów Radia ZET i tygodnika Gala”.

Letnie tour CYFRY+ „technologia + emocje”, organizowane jest w ramach cyklu weekendowych imprez „Lato przebojów Radia ZET i tygodnika Gala”. Odbywają się one między 4 lipca a 30 sierpnia w 18 miastach na terenie całej Polski, m.in. w Rewalu, Kołobrzegu, Ostródzie, Nowym Sączu, Dusznikach Zdroju i Piotrkowie Trybunalskim. Impreza w Krynicy-Zdroju odbędzie się 1 sierpnia na stadionie przy ul. Park Sportowy.

Zostań twarzą CYFRY+
Jednym z głównych wydarzeń imprezy będzie casting na bohatera kampanii reklamowej CYFRY+. Każdy, kto zdecyduje się stanąć przed kamerą, ma szansę zdobyć rolę w najnowszym ogólnopolskim spocie reklamowym platformy. W namiocie CYFRY+ przygotowane zostało plenerowe studio, w którym będą kręcone poszczególne ujęcia. Uczestnik castingu będzie filmowany na specjalnym tle tzw. green boksie. Efekt w czasie rzeczywistym będzie wyświetlany na wirtualnym tle, które pozwoli aktorom lepiej wczuć się w rolę. Osoby uczestniczące w castingu wcielą się w postać kosmonauty stawiającego pierwsze kroki na Marsie lub staną się posiadaczami magicznego pudełka z niezwykłą zawartością. Wszystkie nagrania zostaną poddane wnikliwej ocenie profesjonalnego jury, które tuż po zakończeniu cyklu castingów w 18 miastach oraz w Internecie wybierze zwycięzcę – nową twarz reklamy CYFRY+. Za występ w filmie na laureata czeka nagroda 10 000 zł. Spot z jego udziałem nagrany zostanie we wrześniu, a kampania będzie realizowana w telewizji ogólnopolskiej już jesienią.


Zostań gwiazdą robot dance
Odwiedzający namiot CYFRY+ będą mieli niepowtarzalną okazję poznać najnowsze techniki komputerowe, wykorzystywane przy tworzeniu wirtualnej rzeczywistości. Dzięki nim powstał wirtualny model tańczącego robota, który jest poruszany na ekranie w czasie rzeczywistym dzięki urządzeniom skanującym ruch człowieka. CYFRA+ to nie tylko najnowsza technologia, ale także ekscytujące przeżycia, dlatego wirtualny robot CYFRY+ będzie interaktywnym animatorem zaplanowanych atrakcji i trenerem tańca robot dance dla wszystkich uczestników imprezy. Wyjątkowy nauczyciel, mechaniczne kroki, metaliczne brzmienie i oryginalna muzyka skomponowana specjalnie na potrzeby akcji, to gwarantowany hit tegorocznych wakacji.

wirtualny robot cyfry plus

Najnowsze technologie telewizyjne
W ramach imprezy CYFRA+ będzie prezentować również najnowsze technologie telewizyjne. Goście odwiedzający stoisko poznają zalety telewizji wysokiej rozdzielczości, funkcjonalność nowoczesnych dekoderów PVR wyposażonych w system cyfrowej rejestracji obrazu i dźwięku, zapoznają się z VOD oraz unikalną ofertą CYFRY+. Dodatkowo dla uczestników imprezy przygotowany został konkurs wiedzy o CYFRZE+, zawody na najlepszego strzelca bramki „Speed goal” i innych atrakcje. Na laureatów czekają darmowe pakiety CYFRY+ oraz nagrody ufundowane przez kanały Minimini, HBO, Disney Channel, NGC HD, Filmbox, PLANETE.


Casting w Internecie
Casting na twarz reklamową CYFRY+ prowadzony będzie również przez Internet, dla tych osób, które nie mają możliwości uczestniczyć w imprezach na żywo. Każdy, kto nagra krótki film według szczegółowo opisanej instrukcji i scenariusza, będzie mógł go umieścić na stronie internetowej www.cyfraplus.pl w specjalnie przygotowanej sekcji. Zwycięzca ogólnopolskiego castingu wyłoniony zostanie spośród zgłoszeń zarejestrowanych zarówno poprzez Internet, jak i w ramach imprez „technologia + emocje”.

Szczegółowe informacje o castingu (m.in. regulamin), atrakcjach przygotowanych w ramach tour CYFRY+ oraz kalendarium imprez dostępne są na stronie internetowej www.cyfraplus.pl.


KONTAKT:
Dorota Zawadzka
Dyrektor ds. komunikacji CANAL+ Cyfrowy
tel. (22) 32 82 878, dorota.zawadzka@cplus.com.pl

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments