wierchomla hotel

Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla ***

Hotel mieści się 140 km od Krakowa, w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, między Piwniczną-Zdrój a Krynicą.

Do dyspozycji Gości jest 100 wygodnych pokoi i apartamentów – komfortowo wyposażonych, z balkonami, telefonami, TV i internetem. Nieodpłatnie Goście hotelu mogą korzystać z basenu, jacuzzi, trzech rodzajów sauny, natrysku płaszczowego, otwartego solarium, siłowni, kawiarenki internetowej i parkingu.

Doskonała baza konferencyjna – trzy sale różnej wielkości, restauracja na 200 osób z bogatym menu, wiele możliwości dodatkowych atrakcji i możliwości spędzenia czasu.

Aktywny wypoczynek. System wyciągów narciarskich łączący Wierchomlę z Muszyną, najdłuższe w Polsce wyciągi krzesełkowe (czynne latem i zimą), kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, wypożyczalnia rowerów, park linowy ze ścianką wspinaczkową, nordic walking, pole do gry w paitball, trasy downhillowe, ciekawe szlaki turystyczne i wiele innych atrakcji.

Centrum SPA oferuje bardzo szeroki wybór masaży, zabiegów kosmetycznych i rewitalizujących, hydroterapię, zabiegi w kapsule kosmetycznej i wiele innych. Doskonałą harmonię ciała i umysłu pomaga osiągnąć doświadczona kadra fizjoterapeutów, masażystów i kosmetyczek.

OFERTA:

Oferujemy Państwu wygodne pokoje z balkonami, pokoje studio, apartamenty i pokoje dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Wszystkie pokoje rozmieszczone są na dwóch piętrach połączonych wygodną windą.

POKOJE
Hotel oferuje 196 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych. Do dyspozycji gości jest 98 wygodnych pokoi wyposażonych w TV, telefon oraz Internet.

APARTAMENTY
Dwa apartamenty – luksus, na który warto się skusić. Apartament ma 48 m2, składa się z dwóch pomieszczeń – sypialni i pokoju dziennego.

KONTAKT:

Hotel “Wierchomla SKI & SPA Resort”
Wierchomla Mała 42
33-350 Piwniczna – Zdrój
tel. 018-414-33-33
tel. 018-414-31-31
fax 018-414-33-44
e-mail: hotel@wierchomla.com.pl
strona www: www.wierchomla.com.pl

GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o