Domek Krysi

Domek Krysi – Żegiestów

Żegiestów Zdrój to jedno z najpiękniejszych uzdrowisk Doliny Popradu, posiadające ponad 160 lat tradycji. Kiedyś mawiało się, że to diament wśród uzdrowisk Polski. Położony w wyjątkowo urokliwym zakątku Beskidu Sądeckiego, nad graniczną rzeką Poprad (według niektórych najcieplejszą rzeką górską) i otoczony malowniczymi lasami Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Oko cieszą czarujące żegiestowskie krajobrazy, nozdrza nieskażone górskie powietrze a specyficzny mikroklimat i bogactwo leczniczych wód koją nerwy i kamicę nerkową. Nocne dzwonki w uszach – to cisza. Łagodne zbocza oraz ciekawa rzeźba terenu stanowią doskonałe zaplecze do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej a w zimie narciarstwa biegowego i zjazdowego. Wielbicieli przyrody zainteresuje też ścieżka ornitologiczna na Łopacie Polskiej (tak nazywa się jeden z przysiółków Żegiestowa).

Trzeba koniecznie tu przyjechać, wypocząć i poznać uroki Żegiestowa i całego Beskidu Sądeckiego. Oferujemy to czego nie znajdą Państwo w żadnym ośrodku wypoczynkowym czy hotelu. Można wypoczywać zarówno aktywnie jak i przesypiać całe dni lub wylegiwać się na łące przed domem. Na zapaleńców czekają prawdziwe ryby, które trzeba złowić. A wieczorami pośpiewać i spożyć przy ognisku (niektórzy śpiewają przy grillu).

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Domek Krysi
Łopata Polska 30
33-370 Żegiestów
tel. 0-18 4717352
fax. 0-18 4717127
www.domekkrysi.zegiestow.pl
domekkrysi@zegiestow.pl
skype: greg_marsden

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments