Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy Zdroju jest zakładem budżetowym Urzędu Miejskiego w Krynicy Zdroju, powołanym do życia Uchwałą Rady Nr IX/85/99 z dnia 29 kwietnia 1999 r..

Zarządza majątkiem gminnym w skład którego wchodzą:
– hala lodowa przy ul. Park Sportowy 5
– korty tenisowe przy ul. Park Sportowy
– stadion piłkarski przy ul. Park Sportowy
– plac zabaw dla dzieci i plac zieleni na osiedlu Czarny Potok
– miejsca postojowe przy ul. Słotwińskiej – działające w okresie zimowym.

MOSiR w Krynicy Zdroju prowadzi szkolenie drużyn młodzieżowych, oraz pomaga KS KTH przy organizacji meczy hokejowych, ponadto organizuje ślizgawki ogólnie dostępne w okresie od lipca danego roku do kwietnia następnego, organizuje zamknięte imprezy sportowo rekreacyjne dla instytucji i zakładów pracy, obsługuje obozy sportowe dla dzieci i młodzieży w sezonie letnim i w okresie ferii zimowych.

Organizuje także otwarte imprezy sportowe dla dzieci i młodzieży w okresie letnim /turnieje piłkarskie, turnieje tenisowe, wyścigi kolarskie/, oraz współdziała z klubami i jednostkami Samorządu Terytorialnego działającymi na terenie Krynicy Zdroju, przy organizacji imprez sportowo rekreacyjnych i kulturalnych.

MOSiR prowadzi również działalność gospodarczą. Na terenie hali lodowej jest czynna wypożyczalnia łyżew. Przed halą lodową, przy ul. Park Sportowy znajdują się korty tenisowe, które są czynne codziennie od godz. 8.00 do godz. 21.00, w okresie od maja do października.

Więcej o rozgrywkach hokejowych, ślizgawkach i siłowni w MOSiR na stronie: www.infoservice.net.pl/mosir.

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments