Pomagamy innym ludziom

“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
(Jan Paweł II)

Chcąc wykorzystać dużą odwiedzalność naszego portalu i pragnąc pomóc innym ludziom, uruchamiamy na stronie www.krynica.net.pl sekcję Pomagamy. W dziale tym, oprócz standardowych banerów organizacji niosących pomoc innym ludziom, umieszczać będziemy szczegółowe opisy fundacji i innych instytucji działających na rzecz osób potrzebujących pomocy oraz prawdziwe historie ludzi dotkniętych różnego rodzaju nieszczęściami.

W miarę możliwości prosimy o wsparcia finansowe. Numery kont umieszczone będą w każdym z opisów.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Natalia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Witam,
chciałabym podzielić się z Wami historią o ludziach wielkiej wiary, którzy otwierają swe serca każdego dnia, walcząc o uśmiechy na twarzach chorych dzieci. Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom pomocdzieciom.eu podbiła moje serce. Historia Fundacji jest niezwykle poruszająca. Założycielami instytucji są zdeterminowani i pełni wiary rodzice, rodziny oraz przyjaciele chorych dzieci, którzy nie pobierają wynagrodzeń za prace i szerokie działania wykonywane na rzecz Fundacji.
Chciałabym zaapelować również do tych z Was, którzy jeszcze się nie rozliczyli i wciąż mogą przekazać 1% podatku.
Wierzę, że mój 1 % jest cegiełką, która buduje fundament szczęścia, a Ty?