Pomagamy innym ludziom

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
(Jan Paweł II)

Chcąc wykorzystać dużą odwiedzalność naszego portalu i pragnąc pomóc innym ludziom, uruchamiamy na stronie www.krynica.net.pl sekcję Pomagamy. W dziale tym, oprócz standardowych banerów organizacji niosących pomoc innym ludziom, umieszczać będziemy szczegółowe opisy fundacji i innych instytucji działających na rzecz osób potrzebujących pomocy oraz prawdziwe historie ludzi dotkniętych różnego rodzaju nieszczęściami.

W miarę możliwości prosimy o wsparcia finansowe. Numery kont umieszczone będą w każdym z opisów.

0 0 głosy(ów)
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Natalia
Natalia
10 lat temu

Witam,
chciałabym podzielić się z Wami historią o ludziach wielkiej wiary, którzy otwierają swe serca każdego dnia, walcząc o uśmiechy na twarzach chorych dzieci. Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom pomocdzieciom.eu podbiła moje serce. Historia Fundacji jest niezwykle poruszająca. Założycielami instytucji są zdeterminowani i pełni wiary rodzice, rodziny oraz przyjaciele chorych dzieci, którzy nie pobierają wynagrodzeń za prace i szerokie działania wykonywane na rzecz Fundacji.
Chciałabym zaapelować również do tych z Was, którzy jeszcze się nie rozliczyli i wciąż mogą przekazać 1% podatku.
Wierzę, że mój 1 % jest cegiełką, która buduje fundament szczęścia, a Ty?