Park Linowy Krynica - cennik

Parki linowe w Krynicy – doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych

Urozmaicone parki linowe w Krynicy dla każdego

Wypoczynek pełen wrażeń w Krynicy-Zdroju zainteresuje najmłodszych, nieco starszych i dorosłych. Parki linowe gwarantują moc niezwykłych przeżyć. Trasy z przeszkodami są zawieszone nad ziemią na wysokości od kilku do kilkunastu metrów, a nad naszym bezpieczeństwem czuwają doświadczeni instruktorzy. Do wyboru są trasy łatwiejsze i dla bardziej wymagających. Można je znaleźć w Krynickim Parku Linowym zlokalizowanym u podnóża Jaworzyny Krynickiej na Czarnym Potoku, a także w Parku Linowym Mamut na Szczycie Góry Parkowej. Parki linowe są dostępne przez cały rok.

Trasy wspinaczkowe w Parku Linowym Mamut

Dzieci kochają trasy wspinaczkowe ulokowane na Szczycie Góry Parkowej. Są zresztą stworzone z myślą o najmłodszych. Mamucik to najprostsza trasa, zabezpieczona siatkami, by nawet dwulatek ją pokonał, mając przy tym niemałą frajdę. Na czterolatków i starszych czeka trasa Pomarańczowa z tyrolką i różnorodnymi przeszkodami, które są zawieszone na wysokości od metra do dwóch nad ziemią.

Większym wyzwaniem jest trasa Zielona, która zainteresuje dzieci w wieku od ośmiu lat. Młodsi, o ile mają co najmniej 110 cm wzrostu, mogą pokonać ją z pomocą rodziców, bądź opiekunów. Dla ośmiolatków, którzy samodzielnie uporali się z przeszkodami znajdującymi się na trasie Zielonej, przygotowano trasę Niebieską. Wiele przeszkód jest zawieszonych wyżej, dlatego też próbie sprostania wyzwaniom towarzyszy jeszcze więcej emocji, niż przy pokonywaniu łatwiejszych tras.

Atrakcje Krynickiego Parku Linowego

Parki linowe gwarantują doskonałą zabawę dla dzieci w każdym wieku. Już trzylatki mogą czerpać radość, przemierzając trasy z niewielkimi przeszkodami, zawieszone nisko nad ziemią. Nietuzinkowe przeszkody, wspinaczka, zjazdy są wprost wymarzone dla większych grup odwiedzających.

Dorośli również świetnie się bawią, pokonując trasy przygotowane dla nich. Dla cierpiących na lęk wysokości doskonałe będą przeszkody znajdujące się nisko nad ziemią, na wysokości półtora-dwa metry. Początkujący wybiorą trasę o średnim stopniu trudności, a głodni adrenaliny, którzy nie boją się wysokości też znajdą coś dla siebie.

Duża, urozmaicona przestrzeń jest również idealna na organizowanie imprez z większym rozmachem, w tym urodzinowych dla najmłodszych, integracyjnych dla firm, czy dla grup liczących setki osób. Oprócz tras wspinaczkowych z przeszkodami, ogromnym powodzeniem cieszą się turnieje strzeleckie, czy paintball. A chcąc znaleźć chwilę wytchnienia, można skorzystać z przygotowanego miejsca grillowego.

Rodzaje tras wspinaczkowych w Krynickim Parku Linowym

Trasy wspinaczkowe dla dzieci
Dzieci w wieku od trzech lat mogą cały dzień przechodzić Trasę Bąbel zawieszoną na niedużej wysokości pod okiem rodziców, którzy przez ochronną siatkę będą widzieć wszystkie poczynania ich pociech. Rodzice mogą się bardziej zaangażować, gdy wybiorą Trasę Maluch dla swoich dzieci. Najmłodsi pokonują liczne przeszkody w profesjonalnej uprzęży z karabinkami, a opiekunowie stają się instruktorami.

Jeszcze więcej przeszkód czeka na dzieci na Trasie Niskiej – do pokonania jest między innymi zjazd na talerzu, czy kładka wysepkowa. Starsze dzieci z chęcią wybiorą Trasę Średnią z 15 przeszkodami, znajdującą się na wysokości czterech metrów.

Trasy wspinaczkowe dla dorosłych
Osoby dorosłe, które mają lęk wysokości, odnajdą się na Trasie Niskiej, która jest zawieszona dwa metry nad ziemią. Dla bardziej odważnych przygotowano Trasę Zjazdową średnią z pięcioma zjazdami z wysokości czterech metrów. Dla tych, którzy nie czują strachu na wyższej wysokości i chcą się sprawdzić, przygotowano Trasę Zjazdową wysoką (6 zjazdów), a także Trasę Wysoką. Piętnaście wymagających przeszkód rozmieszczono na wysokości do 10 metrów nad ziemią.

Z kolei miłośnicy mocny wrażeń docenią Trasę EXTREMALNĄ – by ją przejść trzeba pokonać aż 19 przeszkód, a wiele z nich znajduje się na wysokości nawet 15 metrów. Jeśli i takie emocje będą niewystarczające, dla poszukujących adrenaliny najlepszy będzie skok wahadłowy BIG SWING z wysokości blisko 17 metrów w trajektorii wahadła nad urwiskiem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o